Będąc niezależni od marszandów i domów aukcyjnych, zapewniamy bezstronne i zorientowane na klienta podejście do rynku sztuki, oferując obszerny katalog wysokiej jakości dzieł sztuki na wyciągnięcie ręki.W naszym sklepie znajdziesz wyłącznie prace wykonane przez niezwykle utalentowanych, cenionych artystów.

Zero reprintów, kopii i i kiczu.

iconfinder_money_172506

UCZCIWE CENY

Nasze ceny odzwierciedlają prawdziwą jakość, a także inne ważne cechy sprzedawanych egzemplarzy, takie jak pochodzenie, rozmiar, technika czy reputacja autora.

BEZPIECZNE PŁATNOŚCI

Płatności w Salonou można dokonać bezpiecznie kartą kredytową lub debetową, PayPal lub przelewem bankowym.

DARMOWA DOSTAWA W POLSCE

Dostarczamy dzieła sztuki bezpiecznie, profesjonalnie na terenie całej Polski za pomocą wyspecjalizowanych przewoźników. Zawsze za darmo, bez względu na to, z jakiej miejscowości pochodzisz.

14 DNI NA ZWROT

Masz 14 dni na podjęcie decyzji, czy zakupiony obraz wystarczająco Ci się spodoba. Jeśli zmienisz zdanie, możesz go odesłać, a my zwrócimy Ci pieniądze tak szybko, jak to tylko możliwe.

Dlaczego warto kolekcjonować z Salonou?

W naszym sklepie kupujesz dzieła sztuki ze wszystkimi „klasycznymi” gwarancjami, które otrzymujesz w fizycznej galerii: Certyfikat Autentyczności podpisany przez artystę i dzieło sztuki zatwierdzone przez jednego z naszych ekspertów. Co więcej, zyskujesz bezpłatną gwarancję zwrotu w ciągu 14 dni od dostawy w przypadku zmiany zdania lub jakiegokolwiek problemu z zakupioną pracą.

Otrzymujesz również wszystkie korzyści związane z zakupami online: bezpieczną płatność, natychmiastowe potwierdzenie zamówienia oraz szybką, bezpieczną wysyłkę nabytych dzieł sztuki w dowolne miejsce w Polsce.