ART RENTAL

FAQ

Wypożyczamy sztukę na okres minimum jednego miesiąca, ale najczęstsze są wypożyczenia długoterminowe.

Nie. Umożliwiamy wypożyczenie tylko jednego dzieła sztuki.

W Wielkiej Brytanii i wszystkich krajach Europy Środkowo-Wschodniej. Jeśli jednak Twoje biuro znajduje się poza tymi obszarami, nadal możemy być w stanie Ci pomóc, więc po prostu prześlij nam swoje zapytanie na salon@salonou.com.

Posiadamy zespół, który we współpracy z zarządcami biur/budynków zajmuje się dostawą i montażem.

Nasza dostawa będzie odpowiadać Twoim potrzebom biznesowym. Zwykle odbywa się to w normalnych godzinach pracy biura, chociaż w razie potrzeby dzieła sztuki można instalować wieczorami i w weekendy. Ponieważ posiadamy większość oferowanych dzieł sztuki, jesteśmy w stanie zainstalować wszystko w naprawdę krótkim czasie.

Możesz rotować wypożyczonymi pracami co 3, 6 lub 12 miesięcy, w zależności od planu, który wybierzesz dla swojego biura/budynku.

Nasze prace pozyskujemy bezpośrednio od uznanych, zweryfikowanych przez rynek artystów młodego pokolenia, a także najbardziej utalentowanych, początkujących artystów, których odkrywamy na wystawach i targach sztuki, które regularnie odwiedzamy.

Możesz przejrzeć naszą kolekcję i stworzyć własną listę życzeń albo – jako że wielu klientów woli, abyśmy to my proponowali prace odpowiednie dla ich rodzaju działalności i przestrzeni – my możemy wybrać prace dla Ciebie.