MASZ PYTANIE? TUTAJ ZNAJDZIESZ ODPOWIEDŹ

FAQ

Jesteśmy firmą oferującą usługi art concierge niezależnie od marszandów oraz domów aukcyjnych. Umożliwia nam to bezstronne, zorientowane na klienta podejście do rynku sztuki. Poza pracami w naszym sklepie  oferujemy usługę najmu, dzięki której nasi klienci mogą cieszyć się sztuką z najwyższej półki przez określony czas oraz rotować pracami bez dodatkowych kosztów, kiedy tylko mają na to ochotę. Ponadto doradzamy architektom w doborze dzieł sztuki do projektowanych przez nich przestrzeni.

Sami wybieramy naszych artystów, a oni wybierają dzieła, które chcą sprzedać. Nasze kryteria selekcji są bardzo surowe, ponieważ przyjmujemy szacunkowo mniej niż 2% otrzymanych zgłoszeń. Na co dzień docieramy do artystów, których odkrywamy podczas targów i wystaw sztuki na całym świecie.

Każdy produkt sprzedawany w Salonou posiada Certyfikat Autentyczności i jest oryginalnym dziełem sztuki. Nie oferujemy reprodukcji, reprintów, ani niczego podobnego.

Wymiary pracy określone są w opisie przedmiotu. W razie pytań lub wątpliwości, zapraszamy do kontaktu: salon@salonou.com.

Tak, oferujemy wysyłkę na terenie całej Europy.

Zdjęcia prac w sklepie są dokładnym przedstawieniem oferowanych dzieł sztuki, ale nie mają wartości umownej. Jeżeli zamówiona praca nie jest tym, czego oczekiwałeś, masz 14 dni na zwrot towaru po jego dostarczeniu.

Możesz wybierać spośród wielu metod płatności. Akceptujemy wszystkie popularne karty kredytowe, takie jak Mastercard, Visa i American Express, Discover, JCB oraz Paypal.

Masz 14 dni od dnia doręczenia pracy na podjęcie decyzji, czy chcesz ją zwrócić. Zwrot pieniędzy zostanie dokonany, jak tylko dana praca zostanie do nas zwrócona. W przypadku zwrotów jesteś odpowiedzialny za bezpieczne zapakowanie pracy.

Prosimy o kontakt w dowolnym momencie w przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących płatności, dostawy lub jakiejkolwiek innej wątpliwości, jaką możesz mieć w związku z zakupioną pracą.

W zależności od miejsca przeznaczenia, rozmiaru i kruchości dzieła sztuki, korzystamy z usług różnych firm kurierskich takich jak DHL czy UPS.

Potwierdzenie zamówienia wysyłane jest automatycznie po zakupie dzieła. Jeśli potwierdzenie nie dotarło, skontaktuj się z nami bezpośrednio. 

Każde dzieło sztuki wysyłamy z Certyfikatem Autentyczności podpisanym przez artystę, aby zagwarantować, że odbierzesz autentyczne dzieło sztuki. Certyfikat zawiera informację o tytule, wymiarach, technice oraz dalsze szczegóły dotyczące pracy. 

Napisz do nas

Niezależnie od Twoich potrzeb związanych ze sztuką, jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc. Zacznij od wysłania nam e-maila. Wstępna rozmowa nie wiąże się z żadnym zobowiązaniem ani kosztami:

salon@salonou.com