Jak licytować?

Tutaj znajdziesz przydatne wskazówki.
Nasze aukcje prowadzimy w formie aukcji młotkowej, w więc każda licytacja prowadzona jest przez aukcjonera, który przedstawia poszczególne obiekty i przyjmuje oferty od licytujących. Nie znaczy to jednak, że musisz być fizycznie na sali aukcyjnej. Oferty możesz składać w następujący sposób:
  • poprzez portal aukcyjny OneBid.pl;

  • poprzez portal aukcyjny ArtInfo.pl;

  • telefonicznie za pośrednictwem pracownika Salonou (zadzwoń w tym celu do nas pod numer +48 570 749 323 numer na 24 godziny przed rozpoczęciem aukcji celem omówienia warunków licytacji). Wówczas w trakcie trwania licytacji pozostajesz w kontakcie telefonicznym z naszym pracownikiem, który jest obecny na sali aukcyjnej i na bieżąco przekazuje Ci informacje o rozwoju sytuacji;

  • poprzez złożenie oferty z limitem na 24 godziny przed aukcją (przez telefon albo e-mail).

Ostateczna kwota zakupu zawiera w sobie cenę wylicytowaną powiększoną o opłatę aukcyjną. Opłata aukcyjna stanowi część końcowej ceny obiektu i wynosi 20%.
 
Do niektórych obiektów doliczamy również opłatę z tytułu Droit de suite (autorskich praw majątkowych z tytułu odsprzedaży). Informacja o fakcie naliczenia tej opłaty jest zawsze zawarta w opisie przedmiotu.
 
Finalizacja zakupu na naszych aukcjach jest bardzo prosta. Wystarczy zapłacić za wylicytowaną pracę w ciągu 7 dni przelewem na poniższe dane:
 
Salonou Sp. z o.o 
ul. Fabryczna 5a (Riverside Park)
00-446 Warszawa

Numer rachunku (ING): 26105010121000009032510738

SWIFT: INGBNL2AXXX
 
Zgodnie z Twoim życzeniem zorganizujemy wysyłkę przez wyspecjalizowaną firmę spedycyjną albo kuriera. Usługa ta jest dodatkowo płatna. Szczegóły dotyczące wysyłki należy z nami uzgodnić.
 
September 26, 2022