Nasz manifest

1. Sztuka to dużo więcej niż myślisz

Sztuka to coś więcej niż zwykłe rzemiosło. Nie chodzi w niej tylko o wrażenia estetyczne, bycie symbolem prestiżu czy dobrego smaku. Sztuka to przede wszystkim wielkie idee. Ich dekodowanie jest nie tylko fascynujące i satysfakcjonujące, ale także rozwijające i pouczające.

 

2. W sztuce nie chodzi tylko o wrażenia estetyczne

Sztuka to nie tylko estetyka, ale także sposób ekspresji. To właśnie dlatego lepiej niż cokolwiek innego stymuluje ona kreatywne myślenie i sprzyja rozmowie o ważkich sprawach. Co więcej, oferuje krótkie “wakacje” od stresu, który coraz częściej towarzyszy nam w codziennym życiu. 

 

3. Sztuka powinna być “demokratyczna”

Sztuka powinna być „demokratyczna” i szeroko dostępna. Dlatego jesteśmy naprawdę dumni, że świadczymy usługi, na które praktycznie każdy może sobie pozwolić, niezależnie od domów aukcyjnych i marszandów, zapewniając  bezstronne, zorientowane na klienta podejście do rynku.

 

4. Sztuka doskonale odzwierciedla wartości oraz kulturę firmy

Sztuka w kolekcji firmy podkreśla obowiązującą w niej kulturę, wysyłając jasny, acz subtelny komunikat o jej podstawowych wartościach. 

 

5. Firmy powinny włączyć sztukę do swoich strategii CSR/ESG 

Sztuka stanowi doskonałe forum komunikacji, pogłębionego myślenia i dialogu o palących problemach społecznych. Biorąc to pod uwagę, dobrze dobrana firmowa kolekcja może stać się ważnym elementem tworzenia renomowanej organizacji, która przyczynia się do rozwoju społeczeństwa. Jako że znamy wszystkich współpracujących z nami artystów osobiście, możemy pomóc Ci w jej stworzeniu lepiej niż ktokolwiek inny.